PL EN DE
PROJEKT „MIEJSCOVNIK”

Projekt składa się ze strony internetowej www.miejscovnik.pl, kanału youtube, dwóch kamer, przestrzeni Świnoujścia, atmosfery Famy i muzycznych osobowości – czyli muzykalnej części Famy.

sekcje 02Każdy zespół i wykonawca będzie miał możliwość zaprezentowania jednego utworu przed dwoma kamerami i dwojgiem pomysłowych realizatorów – Karoliną Balmas i Kacprem Pęczułą – twórcami Miejscovnika. Utwór będzie odgrywany przez artystów w nietypowym miejscu i sytuacji, którą będzie aranżować rytm Świnoujścia. Co ważne, utwór będzie musiał być zagrany akustycznie i wyjątkowo może odbiegać od swojej pierwotnej, pełno instrumentalnej wersji. Wszelkie wariacje, pomysły i stylizacje dotyczące prezentacji są mile widziane i akceptowalne.

Wykonanie będzie nagrywane w luźnej atmosferze przez Miejscovnikowców, a następnie montowane do formy teledysku i wrzucane tego samego dnia na stronę internetową i kanał youtube. Dzięki temu będziemy mieli możliwość poznania artystów i zespołów z innej strony, niż prezentowana na scenie. Nagrania będą pewnego typu reklamą i niecodzienną prezentacją uczestników Famy jako ciekawych osobowości artystycznych.

Czas realizacji projektu: 19-24 sierpnia. Zapraszamy do projektu Miejscovnik! Zgłoszenia i wszelkie pytania kierujcie na adres: karolinabalmas@gmail.com.