PL EN DE
Projekt MIEJSCOVNIK – pokaz teledysków

25|08|2013 Jazz Club Scena 22:00

Pokaz teledysków zrealizowanych podczas pierwszego tygodnia festiwalu Fama. Projekt składa się ze strony internetowej, kanału youtube, dwóch kamer, przestrzeni Świnoujścia, atmosfery Famy i muzycznych osobowości – czyli muzykalnej części Famy.

Każdy zespół i wykonawca miał możliwość zaprezentowania jednego utworu przed dwoma kamerami i dwojgiem pomysłowych realizatorów – Karoliną Balmas i Kacprem Pęczułą – twórcami Miejscovnika. Utwór był odgrywany przez artystów w nietypowym miejscu i sytuacji, którą aranżował rytm Świnoujścia. Co ważne, utwór musiał być zagrany akustycznie i wyjątkowo mógł odbiegać od swojej pierwotnej, pełno instrumentalnej wersji.

Wykonanie było nagrywane w luźnej atmosferze przez Miejscovnikowców, a następnie montowane do formy teledysku i wrzucane tego samego dnia na stronę internetową i kanał youtube. Dzięki temu mamy możliwość poznania artystów i zespołów z innej strony, niż prezentowana na scenie. Nagrania są pewnego typu reklamą i niecodzienną prezentacją uczestników Famy jako ciekawych osobowości artystycznych.

www.miejscovnik.pl
www.youtube.com/user/miejscovnik/videos